منو
0
سبد خرید

Cloudy Brown

برند:
مشخصات محصول
جنس کاشی دو پخت 
نوع لعاب براق
درجه کاشی یک , دو 
مکان نصب دیوار
قیمت بر اساس متر مربع
64،125 ‎تومان
بدون مالیات

تومان /هر متر مربع

متر مربع /در هر جعبه

جعبه
پوشش نهایی: متر مربع

مبلغ نهایی:
رنگ:
  • قهوه ای
سایز:
  • 75×25
درجه ساخت:
  • یک
  • دو
  • سه
  • چهار
ارجاع:
کلودی قهوه ای
افزودن به علاقمندیها
مقایسه محصول 0
توضیحات

طرح مذکور شرکت پاسارگاد می باشد . چنان چه تمایل دارین این محصول را در آشپزخانه و سرویس بهداشتی و داخل فضای خانه خود استفاده نمایید گزینه ی مناسبی میباشد.  مکان نصب این محصول در دیوارقابل استفاده است.

پیچیدگی کنترل فرآیند پخت به دلیل سرعت انتقال محصولات و همچنین شار حرارتی قابل توجهی است در واحد زمان به محصول داده میشود . در این مرحله از تولید ، طراحی منحنی حرارتی بسیار حائز اهمیت است. در اینجا بحث انتقال دما به قطعه در هر لحظه از زمان و کنترل آن از ابتدا تا انتهای عملیات حرارتی از اهمیت خاصی برخوردار بوده که باعث ایجاد استحکام مکانیکی ، شفافیت و دفع ناخالصی ها از محصولات تولیدی می شود. متناسب نبودن دما در هر لحظه باعث معوب شدن قطعات و اتلاف انرژی می گردد. عدم کنترل شرایط حرارتی و افزایش بیش از حد دما نه تنها باعث اتلاف انرژی میگردد ، بلکه برای سرد کردن محصولات تولیدی و کاهش دمای آن هم انرژی بیشتری مصرف میشود .

سرامیک های ساختمانی ، امروزه به چندین روش در دنیا ی صنعتی تولید و به بازار عرضه میگردند که ما در اینجا به نوع دو پخت آن می پردازیم :

روش دوپخت

در این روش محصولات مورد نظر طبق سایز، طراحی و از مواد اولیهغیرفلزی (کائولن، فلدسپار، تالک، دولومیت، سیلیس و… ) جهت تولید بدنه های آنها استفاده می گردد. بدنه های تولیدی خام در بخش پرس شکل دهی می شوند و پس از بررسی خواص مکانیکی و شیمیایی به بخش درایر و سپس به کوره منتقل می گردند. محصول در کوره تحت عملیات حرارتی طی زمان خاصی زینتر و پخته می شود. این امر منجر به استحکام بالای قطعات تولیدی با استانداردهای ویژه آن محصولات می گردد. در مرحله اول فقط بدنه پخت و زینتر می شود ولی در مرحله بعدی پس از لعابکاری و دکوراسیون، محصولات مورد نظر به کوره پخت لعاب منتقل و سپس لعاب به همراه بدنه زینتر می شود. در حقیقت لعاب در آن دما نسبت به بدنه دارای تحمل حرارتی کمتر بوده و لعاب روی بدنه ذوب می گردد و حالت شیشه ای پیدا می کند. در این مرحله لعاب دقیقا شکل بدنه را به ​خود می گیرد. از اصول مهمی که در این فرآیند باید تحت کنترل قرار گیرد، انطباق ضرایب انبساط حرارتی بدنه و لعاب می باشد. ضریب انبساط حرارتی به جنس مواد اولیۀ لعاب و بدنه و میزان حرارت انتقال یافته در یک زمان خاص بستگی دارد.

نصب کاشی روی دیوار به دو شیوه اجرا میشود:

​1- چسباندن کاشی 

ابتدا زیر کار را با تیشه کمی زخمی نمایید , سپس ابزار کارهای مخضوص را اماده کرده و خمیر را با کمی آب آغشته کرده و با کاردک مخصوص به متراژ حدود یک مترمربع به دیوار میکشیم سپس کاشی را با کمی فشار نصب کرده و تراز مینماییم بعد از چندین ساعت عملیات بند کشی را انجام میدھیم و کار بعد از 48 ساعت قابل استفاده میباشد .

روش ھای پخش چسب بر زیر کار به سه صورت می باشد:

- با کاردک شانه ای بر روی زیر کار

- با کاردک قاشقی بر پشت کاشی یا سرامیک

- روش شانه ای برای کاشیھای ابعاد ریز ( زیر 20×30) و زمانی که زیر کار بسیار تراز و بدون موج باشد استفاده میشود .روش قاشقی و ترکیبی بیشتر برای نصب کاشی و سرامیک ابعاد بزرگ و زمانی که زیر کار خوب تراز نباشد و موج داشته باشد استفاده میشود. 

2- نصب کاشی با ملات سیمان

دراین روش کاشی ھا را با فاصله مشخصی از دیوار یک به یک با کمک فتییله ھای گلی ثابت کرده سپس به آرامی پشت کاشی ھا ملات سیمان می ریزند. دراین روش کاشی ھا باید یک به یک طراز و شاقول شوند و ملات کم کم ریخته شود تا کاشی ھا تکان نخورند یا نیفتند.به ھمین خاطر پشت بعضی کاشی ھا خوب پر نشده وھمچنین ممکن است کاشی ھا خوب تراز نشوند.

مشخصات محصول
کلودی قهوه ای

مشخصات

ابعاد
75×25
جنس
دو پخت
نوع لعاب
براق
جذب آب
% 17-14
مقاومت در برابر لکه
بدون اثر ظاهری
درجه ساخت کاشی
دو
یک
انحراف در ضخامت
±0/4 %
سطح کار
صاف
مکان نصب
دیوار
طریقه نصب
سیمان , چسب
طیف رنگی
قهوه ای
طرح
ساده
شکل
مستطیل
پیشنهاد مصرف
آشپزخانه
داخلی
سرویس بهداشتی
قیمت بر اساس
متر مربع
برند
پاسارگاد
نظرات کاربران
بدون نظر
محصولات مرتبط
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
نمی توانید به Instagram متصل شوید یا مجوز هایی برای دریافت رسانه از Instagram ندارید.
هیچ رسانه ای نیست

اشتراک گذاری

منو

مقایسه محصول 0

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود